Зимовий намет-автомат 2,30х23,0х1.60 м. з дном на блискавці

- Готово до відправки
- Код: 000406
1 200 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Зручний саморозкривний намет. Може застосовуватися як узимку, так і влітку. Основна відмінність від інших зимових наметів — це зачинене дно, у якому на блискавці відстібається отвір. З протилежного боку є невелике вікно, що закривається. Час на операцію "зібрати та розібрати цей намет" становить не більш ніж 1 хвилину.
Тент намету з усіх боків пришитий до пружного каркаса з гнучких металевих прутів, який під час переведення в транспортне положення кількома рухами згортається в плоский круг, який миттєво розпрямляється під дією каркаса-пружини після того, як намет знову виймається з чохла. Плюси — мала вага і швидкість розгортання і згортання за певної навички; наявність дна, у якому є виріз для лунок, що закривається на блискавку, а також низька ціна. Цей намет може слугувати укриттям від вітру навіть без жодних додаткових розтяжок, оскільки рибалка сидить на ньому "полу" і своєю вагою забезпечує стійкість намету. Зручне паковання, зручні наплічні ручки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Зима |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Стан | Новий |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Кількість дуг | 4 |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 230 см |
| Висота | 160 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 1 200 ₴



