Короповий монтажний столик Carp Expert h25x43х28cm

- Готово до відправки
- Код: 000522
880 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короповий монтажний столик Carp Expert - є чудовою «платформою», на якій рибалка може зберігати інструменти першої потреби та виконувати всі дії, пов'язані з монтажем всіляких оснасток. Наявність невисоких бортиків по краю стола запобігає випадковому падінню інструментів і аксесуарів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | carp expert |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 43 мм |
- Ціна: 880 ₴








