Підставка Rod Pod Kamasaki

- Немає в наявності
- Код: 000523
590 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Род под Energofish KAMASAKI дуже легко та швидко розкладається, не займає багато місця. Це незамінна річ, коли вам доводиться ловити рибу з флотилії, помосту або інших твердих поверхонь. Довжину та висоту род-пода можна відрегулювати під ваші вудлища, й умови лову.
Характеристики:
Висота: 51 - 62 см
Ширина Buzzbar: 41 см.
Довжина: 68 - 120 см
Різь стандартна
Кількість вудлищ: 3 шт
Регулювання ніжок на нерівній поверхні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Мінімальна висота | 51 см |
| Максимальна висота | 62 см |
| Мінімальна довжина | 68 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Ширина | 41 см |
| Тип | Род под |
| Вага | 1.2 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 70 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 10 см |
- Ціна: 590 ₴










