Підставка телескопічна під сигналізатор закрутка метил 120 см.

- Готово до відправки
- Код: 000534
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка під вудлище телескопічна з можливістю встановлення електронного сигналізатора. Виготовлена з металу пофарбованого в чорний колір. на підставці різь метал, рогатка пластик. Максимальна довжина 120 см, у складеному вигляді 70 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eclipse |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна довжина | 70 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Тип | Тримач вудилища |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора |
| Стан | Новий |
- Ціна: 55 ₴







