Сумка-м'яке відро для замішування прикорму з кришкою

- Готово до відправки
- Код: 000544
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для замішування прикорму з кришкою забезпечить вам максимум зручності для змішування сухих компонентів, підготовки спод-міксу, закормових куль тощо. Кришка, що застібається, оберігає приготований вміст від пересихання. Легко миється завдяки правильно підібраним зовнішнім і внутрішнім шарам.Широчні міцні ручки-лямки, а також система складання полегшують транспортування.
Висота: 28 см
Діаметр: 23 см
Колір: хакі або зелений
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Хакі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Тип | Сумка |
- Ціна: 200 ₴




