Підставка Rod Pod RUMPOL на 3 удилища

- Немає в наявності
- Код: 000583
850 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Легкий міні род-под на три вудлища, що вирізняється винятковою компактністю в транспортному положенні та легкістю розбирання/збирання. Усі чотири ніжки мають телескопічну конструкцію, що дає змогу змінювати кут нахилу род-пода. Центральна штанга та опори обладнані фіксаторами, які дають змогу за лічені секунди змінити довжину всіх цих частин. Для транспортування род-под не потрібно розбирати на безліч окремих деталей: ніжки складаються уздовж центральної штанги, а для того, щоб їх скласти, досить відкрутити один фіксатор. Комплектується чохлом для зберігання та шістьма пластиковими рігульками — три під комель і три під бланк вудлища. Ідеальний варіант род-пода для рибалок, які воліють їздити на коропову риболовлю без нічого
Характеристики:
Висота: 50 - 80см
Ширина Buzzbar: 40 см.
Довжина: 70 - 120 см
Різь стандартна
Кількість вудлищ: 3 шт
Вес 1кг.
Регулювання ніжок на нерівній поверхні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна довжина | 70 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Ширина | 40 см |
| Тип | Род под |
| Вага | 1 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 70 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 10 см |
- Ціна: 850 ₴









