Підсак складаний телескопічний трикутний (кордова нитка) 80*80*255см

- Готово до відправки
- Код: 000621
600 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак трикутний рибальський 80×80 (кордова нитка)
Легкий підскак, який підійде як для риболовлі з берега, так і з човна. Ручка телескопічна, виготовлена з алюмінію й обладнана гумовим тримачем. Голова підсака складана, має трикутну форму, з двох боків обод алюмінієвий, а у верхній частині — шнур. Сітка виготовлена з кордової нитки, і в ній не заплутуються гачки. Розмір комірки — 3.5*3,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 3 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 80 см |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 255 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Особливості | Складна конструкція, Регульована довжина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴







