Адатер швидкознімний для сигналізаторів клювання. 4шт.

- Готово до відправки
- Код: 000767
500 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкознімачі застосовуються для максимально швидкого встановлення сигналізаторів або інших снастей на стійки, рід поди, буз бари. Колосально заощаджують час на рибальських сесіях під час встановлення або складання обладнання. Стандартна різь, яка підійде до всіх різновидів рибалок кріплень.
Адаптер має малі габарити та вагу, завдяки чому снасті з'єднуються компактно та не громіздки.
Характеристики:
- Кількість: 4 шт.
- Вага: 36 г
- Габарити: 18 * 28 мм</li>
- Колір: чорний матовий.
- Різь: BSF 3/8" 20 ниток на дюйм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота | 28 |
| Довжина в упаковці | 10 см |
| Висота в упаковці | 2 см |
| Ширина в упаковці | 10 см |
| Особливості | Можливе встановлення електронного сигналізатора |
| Матеріал | Алюміній |
- Ціна: 500 ₴






