Крісло коропове в чохлі Carp Zoom Full Comfort Boilie Armchair

- Немає в наявності
- Код: 000801
4 800 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Крісло коропове Carp Zoom Full Comfort Boilie Armchair у чохлі для транспортування і зберігання. Комфортне крісло екстра розміру для бойлової та фідерної риболовлі, яке підійде для рибалок великої статури та з великою вагою. Спинка крісла регулюється за допомогою нової системи швидкого заскочення Easy Clip, що дає змогу відрегулювати спинку під будь-яким кутом, для комфортнішого відпочинку та риболовлі.Регульовані за висотою ніжки дають змогу виставити крісло на будь-яких нерівностях або зробити його вищим. На ніжках є пластикові підп'яти, для запобігання прорванню в м'який ґрунт, або пісок. Ця модель має алюмінієві зручні підлокітники.
Дуже зручне крісло для відпочинку та комфортної риболовлі. Сидіння, спинка та підголівник м'які. Спинка регулюється за допомогою системи Easy Clip. Для зручного перевезення складається. Розраховано для рибалок із великою вагою (понад 150 кг). Рекомендується тим, хто готовий отримувати від риболовлі подвійну насолоду.
- Чохол для зберігання і транспортування.
- Глибина: 64 см
- Ширина 60 см
- Висота: 38 см
- Висота спинки: 107 см
- Вага: 7.2 кг
Чохол для крісел і ліжок Carp Zoom Avix Extreme Bedchair Bag, 80x65x18cm
Чохол для крісел або ліжок являють собою зручну сумку з міцного матеріалу для транспортування і зберігання, з міцною строчкою і блискавкою, з регульованим плечовим ременем із додатковою м'якою підкладкою. Використовуючи його, ми можемо захистити наші крісла та ліжка від вологи та бруду, і немає потреби побоюватися, що підніжки крісла або ліжка будуть захаращувати оббивку автомобіля або транспортуватися на порівняно великі відстані, водночас наші руки залишаються вільними.
Розмір 80x65x18cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 640 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Вага | 7.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 600 |
- Ціна: 4 800 ₴



