Поводочниця на магніті Rig Box SF24051 38х8.5х2см.

- Немає в наявності
- Код: 000804
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поводочниця Stenson - це жорстка і зручна коробка для повідків. Поводочниця
, виготовлена із стійкого до впливів зовнішнього середовища металу, призначений для зберігання і транспортування повідків. Підійде любителям поплавковою, фідерної, а також коропової лову. Надтонка конструкція дозволяє розміщувати її в зовнішніх кишенях рибацьких сумок. Недорога і якісна поводочниця Stenson дозволить зберігати Ваші повідці в повному порядку, відверне їх від сплутаності і збереже Ваш дорогоцінний час на риболовлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Stenson |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 2 см |
- Ціна: 150 ₴







