Ваги кантер WH-A08 до 50 кг

- Готово до відправки
- Код: 000839
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги електронні, кантер WH-A08 з максимальною межею зважування до 50 кг і кроком ділення 5 грам. Прекрасно підійде для покупок і перевірок точної ваги в магазинах, зважування багажу в аеропортах, зважування в домашніх умовах різного роду овочів і фруктів. Екран має синю підсвітку і полегшує роботу в затемнених приміщеннях. Живлення здійснюється від двох батарей типу ААА, які входять в комплект поставки. Є режим включення і відключення фіксації ваги, автоматичне відключення при тривалому бездіяльності. Присутня можливість перемикання одиниць вимірювання, а також вхід в режим очікування. Маса кантера приблизно 140 грам (з елементами живлення).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Знімна тара | Ні |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип кантера | Електронний |
| Межа зважування | 50 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти, Унції |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 0.13 кг |
- Ціна: 200 ₴



