Садок прямокутний зі стійкою Flagman Keepnet 35x45см nylon mesh 300см

- Готово до відправки
- Код: 000871
675 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садок, що є оптимальним поєднанням переваг спортивного екіпірування з легкістю і компактністю. Прямокутний перетин перешкоджає зносу течією. На дні передбачена жорстка петля для закріплення додаткового вантажу. Нейлонова сітка швидко сохне і відрізняється довговічністю, кільця, виконані з пластику, пружні і чудово витримують різні навантаження. Садок має різьбове кріплення з можливістю регулювання кута нахилу. Стандартне різьблення дозволяє кріпити його до різних стійок і тримачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Флагман |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 6 |
| Форма голови | Квадратна |
| Діаметр | 45 см |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 3 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 675 ₴





