Підставка фідерна гребінка для вудилищ 9 секцій.

- Немає в наявності
- Код: 000887
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фідерна гребінка має стандартну різьбу і призначена для установки на підставку, трипод або фідерарм. М'які вставки оберігають бланк фідера від пошкодження і зісковзування під час активного лову. Відмінний вибір, як для початківця, так і досвідченого фідериста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фідерна гребінка |
| Кількість вудлищ | 9 |
| Максимальна висота | 6 см |
| Максимальна довжина | 47 см |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 48 см |
| Ширина в упаковке | 6 см |
| Висота в упаковці | 2 см |
- Ціна: 110 ₴





