Підставка Род Под на 3 вудлища RP -050-3 Magellan

- Немає в наявності
- Код: 000894
850 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Род под Magellan RP -050-3 дуже легко та швидко розкладається, не займає багато місця. Це незамінна річ, коли вам доводиться ловити рибу з флотилії, помосту або інших твердих поверхонь. Довжину та висоту род-пода можна відрегулювати під ваші вудлища, й умови лову.
Характеристики:
Висота: 51 - 62 см
Ширина Buzzbar: 41 см.
Довжина: 68 - 120 см
Різь стандартна
Кількість вудлищ: 3 шт
Регулювання ніжок на нерівній поверхні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magellan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Максимальна довжина | 130 см |
| Ширина | 44 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 70 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 10 см |
- Ціна: 850 ₴







