Стілець складаний зі спинкою М (36х34х28 см)

- Немає в наявності
- Код: 000924
440 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вага – 1.6 кг.
Каркас стільця - сталева труба;
Складаний стілець це відмінний варіант для рибної ловлі.
У складеному вигляді стілець займає мінімум місця, володіє малою вагою і не доставляє незручностей при транспортуванні, а в розкладеному вигляді відрізняється стійкістю і зручністю.
Стілець обтягнутий міцною, щільною, непромокаючою камуфляжною тканиною.
Розміри складеного (ВхДхШ): 360x340x280 мм.Висота зі спинкою 65см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Ширина стільця | 340 мм |
| Глибина стільця | 360 мм |
| Висота сидіння стільця | 280 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 440 ₴

