Сумка для котушок Sky Fish 4 секції 35х35х12 см. Зелена

- Немає в наявності
- Код: 001000
540 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана сумка, чехол призначена для транспортування і зберігання риболовних котушок. В середині сумка розділена на 4 відділення, мягкими перегородками на липучках. При необхідності перегородку можна зняти. Для пошиття сумки використовується тканина Оксфорд 600 і інша якісна фурнітура. Зовнішні стінки сумки мають товстий наповнювач, який запобігає пошкодженню котушок під час транспортування. Оптимально підходить для катушок розміром 5000-8000 Розміри сумки 35 х 35 х 12 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Чохол для котушок |
| Кількість осередків | 4 |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 540 ₴





