Чохол для коропових вудлищ із котушками MAGELLAN XY-005 135 см.

- Немає в наявності
- Код: 001009
850 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чехол MAGELLAN XY-005 складається з трьох секцій, у які можна помістити три коропові вудлища з котушками.
Чотири зручні фронтальні кишені на блискавці для дріб'язку.
У чохлах XY-005 використовується якісна фурнітура: блискавки, що фіксують стрічки, посилені ручки, все це гарантує багаторічне використання чохла.
Чохол зроблений зі зносостійкого, водонепроникного матеріалу Оксфорд катен 600. Прошитий міцною ниткою, що надає міцності виробу на довгі роки експлуатації.
Чохол має дві лямки на плечі, які регулюються. Його можна носити як рюкзак. Також на лямках є м'які накладки для зручного перенесення вудлищ.
Матеріал: непромокальний поліестер 600D, підкладка поліестер 75D
Розміри XY-005: 135 х 30 х 30 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | М'який |
| Кількість відділень | 3 |
| Місткість | 3 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, Відчиняється з двох сторін |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Виробник | Magellan |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 30 см |
- Ціна: 850 ₴





