Чохол для вудлищ з котушками MAGELLAN XX-001 135 см.

- Готово до відправки
- Код: 001010
460 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чехол MAGELLAN XX-001 складається з 2Х секцій, у які можна помістити два й вудлища з котушками.
Зручна довга накладна кишеня. У який можна помістити стійки, підсак або ручку від підсаки, або парасольку.
У чохлах XX-001 використовується якісна фурнітура: блискавки, посилені ручки, все це гарантує багаторічне використання чохла.
Чохол зроблений зі зносостійкого, водонепроникного матеріалу Оксфорд катен 600. Прошитий міцною ниткою, що надає міцності виробу на довгі роки експлуатації.
Чохол має ремінь через плече, який регулюється. Також на ремені є м'які накладки для зручного перенесення вудлищ.
Матеріал: непромокальний поліестер 600D, підкладка поліестер 75D
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | М'який |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 2 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, Відчиняється з двох сторін |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Виробник | Magellan |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 20 см |
| Глибина | 30 см |
- Ціна: 460 ₴




