Чохол із фіксаторами для рибальських вудлищ 130 см.

- Немає в наявності
- Код: 001039
860 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Чохол виготовлений зі щільної прогумованої рипстоп тканини з піною в стінках, має один відсік із фіксаторами для вудлищ, а закривається надійною блискавкою на дві застібки та по кутах чохла вшитий пластиковий кедер. Завдяки цьому чохол не дасть можливості довкіллю зашкодити вашим вудлищам, зокрема захистить від вологи та пошкоджень один об одного.
Має дві зовнішні кишені, одна призначена для підсаки або невеликого тубуса, застібається на застібку-фастекс, з можливістю регулювання. Друга кишеня досить містка, підійде для снастей та інших дрібниць.
Чохол забезпечений міцним регульованим ременем і двома ручками для горизонтального носіння в руці, які скріплюються щільною накладкою в одну.
Особенности чехла от SkyFish:
Наявність фіксаторів для вудлищ.
Дві зручні ручки для перенесення.
Наплічний ремінь, який регулюється за довжиною.
Дві місткі зовнішні кишені для снастей та інших дрібниць (розміри кишень: 25*14*3см; 89*14см*3см).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 4 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Кишеня для зберігання стійок, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, Відчиняється з двох сторін, Зовнішнє кріплення для вудки або підсачка, 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 20 см |
| Глибина | 10 см |
- Ціна: 860 ₴




