Сумка коропова MAGELLAN XY-011

- Готово до відправки
- Код: 001076
1 150 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Сумка Magellan XY-011 стане чудовим вибором як для транспортування рибальських приладь і спорядження, так і перенесення будь-який інший туристичної амуніції.
Містке основне відділення дає можливість помістити велику кількість необхідних речей. Щільний зносостійкий водовідштовхувальний матеріал даної моделі в поєднанні з посиленим днищем забезпечують прекрасний захист вмісту від намокання, а також роблять сумку довговічною.
На зовнішній стороні додатково присутні дві сітчасті кишені і ще три кишені, які, незважаючи на свої невеликі розміри, також дають можливість помістити пристойну кількість різної дріб'язку. Дані кишені, також як і сумка в цілому, закриваються якісними блискавками.
Для транспортування передбачені дві короткі ручки та регульований досить надійний плечовий ремінь з м'якою підкладкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magellan |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 28 см |
- Ціна: 1 150 ₴





