Підсак човновий квадратний алюміній м'яка сітка 43х48/110см.

- Немає в наявності
- Код: 001104
300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний підсак призначений в першу чергу для рибалок, що ловлять нахлистом і спінінгом в забрід, а також для ловлі з човна. Підсак із мягкою сіткою та невеликими осередками, 6х8мм.не завдає травм рибі, відмінно миється Підсак глибиною 45 см дозволяє зручно брати рибу. Рама та ручка підсака виготовлена із алюмінієвого сплаву від того він є досить легким та міцним, розміром 43x48/110см, рукоять з нековзним рефленим покриттям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magellan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Квадратна |
| Розмір комірки | 6 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 110 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Особливості | Розбірна конструкція |
| Стан | Новий |
- Ціна: 300 ₴






