Ніж кишеньковий складаний із неіржавкої сталі

- Немає в наявності
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лезо з лазерним заточуванням — Ручка з неіржавкої сталі забезпечує довговічність і стійкість до іржі. - Складана конструкція для зручного зберігання і портативності - Універсальний і доступний варіант, ідеально підходить для повсякденного носіння й активного відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 95 мм |
| Довжина ножа | 170 мм |
| Довжина у складеному стані | 95 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Ширина леза | 16 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
- Ціна: 100 ₴



