Підсак BREEZE CS-280230-JW трикутний 80 см, прогумована сітка, кругла метал телескоп ручка

- Немає в наявності
- Код: 001204
620 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак трикутний рибальський 80×80 (прогумована сітка)
Легкий підскак, який підійде як для риболовлі з берега, так і з човна. Ручка телескопічна, кругла виготовлена обладнана гумовим тримачем. Голова підсака складана, має трикутну форму, з двох боків обод алюмінієвий, а у верхній частині — шнур. Сітка виготовлена з прогумованого матеріалу, і в ній не заплутуються гачки. Розмір комірки — 6*8 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Breeze |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 80 см |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 220 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Особливості | Складна конструкція, Регульована довжина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 620 ₴






