Підсак трикутний складаний RUMPOL кордова сітка 60х225см. (220026)

- Немає в наявності
- Код: 001236
430 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний підскак RUMPOL (220026) з кордовою сіткою та металевою круглою телескопічною ручкою — надійний помічник для рибалок, що забезпечує зручність і ефективність під час ловлі риби.
Його складана конструкція забезпечує легкість транспортування і зберігання, а кордова сітка дає змогу безпечно та швидко здійснювати маніпуляції з рибою, не пошкоджуючи її. Зручна знімна телескопічна ручка з неіржавкої сталі з гвинтовим фіксатором забезпечує простоту у використанні та надійність конструкції. Ручка складається з трьох секцій, що дає змогу компактно зберігати та транспортувати підсак.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 3 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 60 см |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 225 см |
| Довжина у складеному вигляді | 70 см |
| Особливості | Розбірна конструкція, Складна конструкція, Регульована довжина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 430 ₴




