Набір сигналізаторів клювання 5+1 з пейджером RUMPOL 320033

- Немає в наявності
- Код: 001281
3 900 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете в кілька разів підвищити Ваш улов, повністю контролюючи процес риболовлі? Представляємо рішення — набір сигналізаторів клювання RUMPOL 320033 5+1 RUMPOL 320033 5+1 — це потужна зброя рибалки для ефективного лову. Настройте оптимальні параметри гучності, тона и чутливості під свої потреби. Міцний корпус витримає будь-які погодні умови, а зручне кріплення дасть змогу швидко встановити прилад на рід під або підставку. Чотири основних сигналізатори та п'ятий дублювальний червоного кольору.
Характеристики:
- Виробник: RUMPOL
- У наборі: 5 сигналізаторів + пейсджер
- Компактні розміри;
- Стильний сучасний дизайн;
- Міцний і вологостійкий, корпус з ABS пластику;
- Гучний динамік;
- Просте налаштування;
- Регулювання гучності, тону та чутливості (по 4 рівні);
- Тумблер увімкнення;
- Пам'ять на клювання (до 20 сек.);
- Реакція на клювання від берега та назад;
- Джерело живлення сигналізаторів — Крона 9V (у комплекті); пейджер батарейки ААА
- Нічний режим;
- Нарізне кріплення стійке до корозії, для встановлення на підставку або рід під;
- Роз'єм для під'єднання свингерів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rumpol |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 150 м |
| Тип сигналізації | Вібрація, Акустична, Оптична |
| Особливості | Роз'єм для підключення свінгера, Протиударний корпус, Кейс для транспортування, Живлення 9V, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски, Двадцяти секундна пам'ять на останню поклевку |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 3 900 ₴




