Підсак прорезінена сітка телескопічна ручка на защібках 60x60x215см.RUMPOL 220029

- Немає в наявності
- Код: 001308
770 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак має телескопічну конструкцію, його довжину можна регулювати за допомогою телескопічної ручки від 150см до 215см.
Ручка підсаки виготовлена з багатогранної алюмінієвої труби й складається з двох частин (з 2х колін). Голова підсаки прямокутної форми розміром 60 х 60см. Голова нерозбірна, зроблена з алюмінієвої трубки діаметром d = 12 мм. Голова підсаки обтягнута зеленою прорезіненою сіткою, комірки розміром 6х8мм.
Загальні характеристики
- Макс. довжина: 215см
- Кількість колін: 2
- У зборі: 90 см
- Розмір голови: 60x60см
- Матеріал сітки: прорезінена сітка
- Комірки: 6-8мм
- Телескопічна алюмінієва ручка на защепках
- Алюмінієві дуги: діаметром d = 12 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rumpol |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Квадратна |
| Діаметр | 60 см |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 215 см |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Особливості | Регульована довжина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 770 ₴


