Род Под RUMPOL на 3 удилища (280535)

- Готово до відправки
- Код: 001341
1 950 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Род-Под для вудилищ RUMPOL є важливим аксесуаром для комфортної та ефективної риболовлі. Род-Под RUMPOL на 3 удилища виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує стійкість та довговічність. Він складається з 4х ніг, які можна регулювати по висоті та куті нахилу, головної частини, яка складається з подвєної станини яку можна регулювати по довжині, для правильного та зручного розташування вудилищ. Буз-бари з металевими різьбами позволяють надійно закріпити як тримачі вудилищ так і електронні сигналізатори клювання та свінгери. Завдяки можливості встановлення ніг під різними кутами розширюється можливість регулювання нахилу всього род-пода.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rumpol |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна довжина | 70 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Ширина | 50 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 85 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 10 см |
- Ціна: 1 950 ₴









