Набір сигналізаторів клювання RUMPOL — 320041

- Немає в наявності
- Код: 001343
4 249 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Набір сигналізаторів клювання RUMPOL -320041 Базова модель сигналізаторів клювання, яка обладнана всіма необхідними функціями й опціями: Тумблер клювання, регулювання тональності, гучності, чутливості, доріжка з 5 LED-світлодіодів, дальність роботи — до 150 м, сповіщення про розряджання батарейок. Набір постачається в жорсткому пластиковому кейсі.
Сигналізатор:
Тумблер увімкнення-вимикання
Ⓣ — Тональність, 5 регульованих рівнів:
Ⓥ — Гучність, 5 регульованих рівнів
Ⓢ – Чутливість, 5 регульованих рівнів
Автоматичний нічний режим
LED-світлодіод у правій частині (колір білий)
LED-світлодіод у лівій частині (колір відповідає сигналізатору)
Індикація напрямку клювання, доріжка з 5 LED-світлодіодів
Дальність роботи — до 150 м. (На відкритій місцевості)
Живлення — 9 v. тип Крона (у комплекті)
Роз'єм для електронного свингера — тип Jack (2.5 mm)
Сповіщення про розряд батареї
Водонепроникний матовий корпус чорного кольору.
Пейджер:
Ⓥ — Зменшення гучності, 6 рівнів + вібро
Ⓜ— Збільшення гучності Вмик./Вимк. пейджера. Перемикання режиму
Дальність роботи — до 150 м. (На відкритій місцевості)
Живлення — 3 батарейки по 1,5 v. тип ААА (мікропальчик/в комплекті)
Водонепроникний матовий корпус чорного кольору
Компактний розмір
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rumpol |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 150 м |
| Тип сигналізації | Вібрація, Оптична |
| Особливості | Роз'єм для підключення свінгера, Кейс для транспортування, Живлення 9V, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски, Двадцяти секундна пам'ять на останню поклевку |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 4 249 ₴



