Підсак човнова ракетка 43х70 см. чорна дрібна нейлонова сітка

- Готово до відправки
- Код: 001378
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний підсак призначений в першу чергу для рибалок, що ловлять нахлистом і спінінгом в забрід, а також для ловлі з човна. Підсак із мякою сіткою та невеликими осередками 6х8мм.не завдає травм рибі, відмінно миється і не вбирає запах Підсак глибиною 45 см дозволяє зручно брати рибу. Рама виконана із досить міцного алюмінієвого сплаву розміром 43x70см, пластикова рукоятка з нековзним рефленим покриттям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magellan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Овальна |
| Діаметр | 43 см |
| Розмір комірки | 6 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 70 см |
| Довжина у складеному вигляді | 70 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 280 ₴

