Сумка для закормового коропового кораблика ( Камуфляж)

- Немає в наявності
- Код: 001770
450 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-чохол для прикормового кораблика типу Flytec та інших Китайських корабликів виготовлена з водонепроникного матеріалу із застібкою змійка посередині з двома повзунками для зручності відкривання з різних боків. Дві ручки забезпечать вам зручне перенесення кораблика до місця використання. Сумка дуже зручна для зберігання як самого кораблика, так і пульта керування, а також транспортування з місця на місце.
Габаритні розміри сумки 58х30х20
Колір Камуфляж
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 20 см |
- Ціна: 450 ₴



