Підсак Сумський каркасний Великий квадрат 70х90см. Ручка 120см. Кордова нитка

- Готово до відправки
- Код: 001967
700 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак прямокутний рибальський алюмінієвий кордова нитка голова 70х90см. виробництва Україна- відмінний підсак для лову великої риби( короп ,лящ,сазан,товстолоб) Матеріал ручки алюміній.
Посилений універсальний підскак зі знімною прямокутною рамкою. Алюмінієва ручка. З'єднувальний блок ручки — міцний пластик. Сітка з кордової нитки з великою коміркою не дає гачкам заплутатися в ній, також не вбирає запах риби, легко миється і її не потрібно сушити наприкінці риболовлі.
Підсак (Сумський), має розкладну конструкцію. Виготовлений із високоякісних матеріалів, через що підсак стійкий як до фізичних навантажень, так і до агресивних середовищ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Квадратна |
| Діаметр | 90 см |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 190 см |
| Довжина у складеному вигляді | 120 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴




