Чохол MAGELLAN XX-004 на 2 відділи для вудок із котушкою 150 см.

- Готово до відправки
- Код: 001994
470 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол MAGELLAN XX-004 1,5 м. Підходить для спінінгів із котушками, вудлищ, довжина яких не перевищує 150 см. Під час виробництва використана якісна фурнітура та щільний водовідштовхувальний матеріал.
Основні переваги та характеристики чохла рибальського MAGELLAN XX-004
- Розмір 150 см
- Якісний, щільний, водостійкий матеріал
- Чудове пошиття
- Дві секції +2 бічні кишені
- Надійні замки та блискавки
- Двозамкова застібка-блискавка
- Дві ручки для перенесення в руках
- Плечовий ремінь для ношения на спине.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magellan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 2 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Кишеня для зберігання стійок, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, Відчиняється з двох сторін, 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 20 см |
| Глибина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж лісовий |
| довжина | 130 див. |
- Ціна: 470 ₴

