Род-под Carp Pro на 4 вудилища (гойдалка)

- Готово до відправки
- Код: 002022
3 150 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Род-под Carp Pro CP75062 – один із найбільш універсальних род-подів, що легко регулюються. Чотири повністю регульованих по висоті ноги забезпечують швидке й надійне встановлення на будь-якій поверхні, а механізм, що регулює нахил, дозволить встановити вудилища під необхідним кутом. Головною перевагою род-поду Carp Pro CP75062 є швидке і зручне регулювання в процесі риболовлі – кут нахилу вудилищ змінюється одним єдиним послабленням центрального фіксатора. Крім того, діапазон регулювання кута нахилу дуже широкий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Максимальна висота | 72 см |
| Мінімальна довжина | 75 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Вага | 2.75 кг |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 85 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
- Ціна: 3 150 ₴





