Адатер швидкознімний для сигналізаторів клювання. НА МАГНІТІ. 4шт.

- Немає в наявності
- Код: 002065
550 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Швидкознімачі застосовуються для максимально швидкого встановлення сигналізаторів або інших снастей на стійки, рід поди, буз бари. Колосально заощаджують час на рибальських сесіях під час встановлення або складання обладнання. Стандартна різь, яка підійде до всіх різновидів рибалок кріплень.
Адаптер має малі габарити та вагу, завдяки чому снасті з'єднуються компактно та не громіздки.
Колосально економлять час на рибальських сесіях під час встановлення або складання обладнання. Так, установлення сигналізаторів на стійку, рід під або буз бар займе лічені секунди за допомогою цього з'єднувача на магнітах
тандартна різь BSF 3/8", яка підійде до всіх типів кріплень на рибальських снастей та обладнання.
Адаптер має малі габарити та вагу, завдяки чому снасті з'єднуються компактно та не громіздки.
Характеристики:
- Габарити: 18 * 45 мм
- Довжина різі: 10 мм
- Вага: 22 г
- Колір: матовий чорний.
- Матеріал: анодований алюміній
- Різь: BSF 3/8" 20 ниток на дюйм
- МАГНІТНЕ З'ЄДНАННЯ з пазами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота | 28 |
| Довжина в упаковці | 10 см |
| Висота в упаковці | 2 см |
| Ширина в упаковці | 10 см |
| Особливості | Можливе встановлення електронного сигналізатора |
- Ціна: 550 ₴






