Садок Flagman прямокутний із пластиковим каркасом 4м 50x40см

- Готово до відправки
- Код: 002121
1 250 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Садок Flagman, що поєднує функціональність, зручність і малу вагу. Завдяки прямокутному перерізу 50x40 см, він не котиться по дну під дією бічного перебігу, тому менше сноситься. Обручі каркаса виготовлені з легкого та міцного пластику та розміщені поверх нейлонової дрібнопористої сітки, що запобігає її швидкому зношуванню, особливо під час риболовлі на водоймах із твердим або покритим мушлями, камінням дном. Між першим і другим обручем розміщена вставка з міцного синтетичного матеріалу. Сітка вирізняється довговічністю й міцністю, швидко сохне та практично не вбирає запахи. Садок обладнаний обертовим кріпленням зі стандартним гвинтом, що дає змогу встановити його на стійці під будь-яким зручним кутом. Модель доступна в довжині 3 і 4 метри.
Характеристики
| Бренд | Flagman |
|---|---|
| Довжина | 4 м |
| Розмір | 50x40 см |
| Країна бренду | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Тип | Садок |
| Діаметр | 50 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 400 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴





