Стійка під Буз-Бар гвинтова телескопічна Brain 40-60см.

- Готово до відправки
- Код: 002265
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна і функціональна стійка. Виконана з алюмінію з нанесенням порошкового покриття PVC, призначена для буз-барів, а також підставок. За рахунок телескопічного з’єднання дуже компактна при транспортуванні. Flip locks замки на стійках дозволяють швидко регулювати висоту, в один момент розблокують і зафіксують задане положення стійки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Тип | Стійка |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 50 см |
| Ширина в упаковке | 5 см |
| Висота в упаковці | 5 см |
- Ціна: 200 ₴


